Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018

ΜΕ ΝΕΑ ΙΣΟΠΑΛΙΑ (εκτός) Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ Αποτελέσματα - Βαθμολογία

Γ' Εθνική Κατηγορία Ποδοσφαίρου
4ος Όμιλος - 6η Αγωνιστική

Με την τρίτη του ισοπαλία συνέχισε τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις ο Αστέρας Ιτέας, αντιμετωπίζοντας σήμερα τον Απόλλωνα Μακρυχωρίου εκτός έδρας.  Χαρακτηριστικό της συναντήσεως είναι ότι στο β' ημίχρονο, η ομάδα μας ηττάτο με 2 - 0 και κατάφερε πρώτα στο 63' να μειώσει και στο 2' των καθυστερήσεων να ισοφαρίσει, δημιουργώντας ευλόγως ένταση, ανάμεσα στον διαιτητή, τους παίκτες του Απόλλωνος και τους φιλάθλους του Μακρυχωρίου.

Αντίθετα η ομάδα της Αμφίσσης, ο Φωκικός, συνέχισε με νέα νίκη (εντός), ενώ το "ντέρμπυ" του 4ου Ομίλου ανάμεσα στον 1ον και τον 2ον, δηλαδή τις δυο ομόεδρες ομάδες του Ολυμπιακού και της Νίκης Βόλου, θα πραγματοποιηθεί στις 18:30'.